Navštivte sezónně otevřenou kavárničku na zámku. Příjemné prostředí,

velká sbírka starých mlýnků na kávu, stálá expozice historických motocyklů.

 

Otevřeno od Velikonoc

18.4. od 16.00 ...

19.4. od 10.00 ...

20.4. od 10.00 ....

21.4. od 13.00... do 17.00

Duben pátky od 17.00 ..

so                od 10.00 ..

ne                od 10 do 17.00

30.4. čarodějnice   od 16.00 ..

Květen taktéž + 1. a 8. od 10.00 - 20.00

Červen kromě pondělků denně od 14.00 do 20.00 so.ne. od 10.00

Červenec, srpen denně kromě pondělků od 10.00 do ..  21.00 

Možnost otevření na objednávku na č. telefonu 603 100089

Další upřesníme podle potřeby.

Kniha autora z Kácova určená čtenářům od osmi let.

Chcete  vědět jak hospodaří Kácov? Chcete si porovnat rozpočet
s ostatními obcemi?

Zajímá Vás kolik se vynakládá na školu, bezpečnost, bydlení?

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (399 | 44%)

Sdružení ,, Program Sázava 21" vzniklo před třemi roky jako ekologické sdružení. Po tuto dobu se takto i chovalo. V letošním roce se náhle rozhodlo rozšířit svou působnost ještě na organizaci náboženskou. Zaštítěním akce ,,Evangelizační týden" neboli Jirsíkův Kácov, se zcela otevřeně přihlásilo k náboženskému hnutí Fatym, které tuto akci spolupořádalo a organizovalo. O tom, že tomu takto skutečně je, nasvědčují i oficiální stránky tohoto sdružení www.sazava21.cz na kterých je mimo ekologické programy i jakási náboženská zpověď účastníků Kácovské akce. Dokonce i na oficiálních stránkách Víra a Naděje

www.viraanadeje.cz je umístěno logo sdružení Programu Sázava 21. Bohužel, tímto jasným se přihlášením k určité náboženské skupině zřejmě nabralo trochu jiný směr, takže věříme, že nepřeroste z čistě ekologického sdružení ve sdružení čistě náboženské. Zda změna postojů není až tak zcela cizí právě předsedovi tohoto sdružení panu senátoru Moldanovi, musí posoudit každý sám. V této souvislosti jsme zde umístily novinový článek. Ale zcela jistě věříme panu senátorovi, jak řekl na veřejné schůzi městyse Kácov: ,,... my se můžeme sebrat a odejít někam jinam".


Středa 23.června2010 WWW.IDNES.CZ DNES

Moldan.jpg
Toliko k předsedovi Sdružení Sázava 21, panu senátoru Moldanovi.

Místopředsedou tohoto sdružení je pan Buchal. Co se týká jeho osoby,
je dostatečně probírána na stránkách  www.zamekkacov.cz na tamním fóru.
Jenom pro srovnání, zde uvádíme k posouzení, jak fórum na kterém je tvrdě kritizován, tak rozhovor v kterém se vyjadřuje, jak se chová, jak je čestný. Musíme si zde opět položit otázku, proč tolik lidí z jeho okolí má jiný názor?

Rozhovor s p. Buchalem Víra a naděje

 5.MYSLÍTE SI, ŽE JE MOŽNÉ BÝT POLITIKEM A ZÁROVEŇ SLUŠNÝM KŘESŤANEM?
Určitě ano. Politika musí jít cestou tvůrčí pokory a není možné setrvávat v dnešních názorech. Většina politiků se snaží utéct před vlastní odpovědností a nevidí ve svém působení službu, proto je třeba zásadně změnit přístup k lidem. Dnes žijeme v nejbohatší době v historii lidstva, měli bychom se naučit nejenom brát, ale i dávat. Ekonomický růst musí v sobě nést i růst duchovní.

„Zadarmo jste dostali, zadarmo dávejte!" (Matouš 10,8)

6.CO VÁS UPOUTALO NA P. MANJACKALOVI?
Oslovil mne svým osobitým projevem, jeho slova dokázala otevřít mé srdce… v jeho pouhé blízkosti jsem cítil silnou přítomnost Ducha Svatého… při mši svaté jsem si uvědomil, že Bůh na mne doslova vylil nekonečný oceán Své Lásky… nedokážu najít vhodná slova, která by dostatečně vyjádřila nádheru tajemství Božího vtělení… přál bych úplně každému prožít alespoň zlomek té krásy, kterou otec James kolem sebe šíří
.

Ještě malá ukázka, jak se nechá udělat reklama na soukromé stránky.

DOTAZ ZASLANÝ NA OBEC:

Promiňte prosím, ale chci se zeptat, jakým způsobem se dostaly na Kácovské stránky do kolonky spolky a organizace, (mám podle obsahu dojem, že se jedná o spolky v Kácově )stránky " Víra a naděje". Neznám žádný takový spolek v Kácově, pakliže takový existuje, zajímalo by mě kolik má členů, kdy byl založen a jak souvisí s Kácovem? Prosím o napravení této chyby. Jinak stránky šlapou jak hodiny, škoda že na nich neprobíhá diskuse.


ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

umístění odkazu na viraanadeje.cz do spolků a sportu bylo na přání pana starosty. Stejně tak zavedení kategorie zážitková turistika. Diskutovat o kácovsku je možné na facebooku. Díky facebooku lze zamezit anonymitě, která se myslím na oficiální stránky příliš nehodí a je často zneužívána.

Zdraví Jan HolomekZápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one