Navštivte sezónně otevřenou kavárničku na zámku. Příjemné prostředí,

velká sbírka starých mlýnků na kávu, stálá expozice historických motocyklů.

 

Otevřeno od Velikonoc

18.4. od 16.00 ...

19.4. od 10.00 ...

20.4. od 10.00 ....

21.4. od 13.00... do 17.00

Duben pátky od 17.00 ..

so                od 10.00 ..

ne                od 10 do 17.00

30.4. čarodějnice   od 16.00 ..

Květen taktéž + 1. a 8. od 10.00 - 20.00

Červen kromě pondělků denně od 14.00 do 20.00 so.ne. od 10.00

Červenec, srpen denně kromě pondělků od 10.00 do ..  21.00 

Možnost otevření na objednávku na č. telefonu 603 100089

Další upřesníme podle potřeby.

Kniha autora z Kácova určená čtenářům od osmi let.

Chcete  vědět jak hospodaří Kácov? Chcete si porovnat rozpočet
s ostatními obcemi?

Zajímá Vás kolik se vynakládá na školu, bezpečnost, bydlení?

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (399 | 44%)
Sem umístněte svou zprávu :
pout v srpnu kdy byla nebo bude vKácově

Kácovská pouť se konala 20. 8. 2016
SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov

Sem umístněte svou zprávu : Dobrý den,nedá mi to , abych nereagoval na příspěvek Komentář veřejné schůze ze dne 27.1 2011. Chtěl bych reagovat pouze na jednu věc - na úvahy o tom, jestli má jet současná starostka se školou na hory a že ředitel není schopen post zdravotnice zajistit.
Za prvé bych chtěl uvést, že přípravu LVVZ mám na starosti já a ne ředitel. Tedy já mám zajistit zdravotníka. Pro představu - zdravotník musí mít předepsanou kvalifikaci a za týden práce má odměnu 680 Kč čistého. Ve svém zaměstnání si bere samozřejmě dovolenou. Sami uznáte, že není jednoduché takového nadšence sehnat. Pokud o někom víte, prosím o podání informace. Jenom mě mrzí, že autor, který přispívá na vaše stránky si dříve nezjistí alespoň pár podrobností. Jiný chytrolín
to potom zkopíruje a dá na jiné stránky a už po Kácově letí fámy všeho druhu. Takže na závěr můj názor: Člověk může strávit svou dovolenou podle svých představ. Někdo jede do lázní, někdo může pomoci tam, kde je to třeba. Naučme se rozlišovat dobré a špatné skutky, hodnotit člověka podle toho, co dobrého koná nebo vykonal. Děkuji za Váš čas a zamyšlení.
F. Procházka

 

ODPOVĚĎ

Děkujeme za dotaz. Jak jste jistě přečetl, jedná se pouze o komentář určité skupiny lidí. Každý má právo udělat si svůj vlastní názor. Někdo s ním souhlasit může a někdo ne. Věřím, že lidé jsou natolik inteligentní, že tohoto jsou schopni.Věřím, že i na tuto Vaší odpověď se najdou rozdílné názory a nechceme a nebudeme nikomu podsouvat jaké by měly býti. Navíc je naší snahou, aby připravovaný audit konečně odkryl veškerou problematiku Kácova a to za co nejdelší období, jak pana Koubka,pana Buchala, tak školy,čímž by snad konečně nastal klid na další práci, kterou Kácov tak velmi potřebuje. Že někdo něco zkopíruje a vloží na jiné stránky nemůžeme ovlivnit. Konkrétně diskuse na stránkách zámku, se v poslední době presentovala způsobem s jakým nesouhlasím a tudíž je nenavštěvuji. Nyní jsem udělal vyjímku a u zkopírovaného příspěvku je uveden autor SPK, nikterak mě netěší, že je tam vložen náš komentář, ale opravdu se s tím nedá nic dělat.Věřím, že alespoň občas čtete denní tisk ve kterém se podobných komentářů vyskytují stovky.Pakli-že na všechny reagujete stejně, tak Vás docela lituji. Děkuji za pravopisné rady. SPK

 DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov

Sem umístněte svou zprávu : Dobrý den ještě jednou,
děkuji za odpověď. ALe nemyslel jsem hrubky v příspěvcích přispěvovatelů na vaše stránky, ale hrubky přímo pod hlavními záložkami. Např. záložka FOTO - 3D fotografie . Je tam text (3 řádky ) - a tam jsou 2 hrubky. 1. hrubka - slovo nezbyli ( správně nezbyly). 2. hrubku nechám na Vás - pokud ji najdete.

ODPOVĚĎ

I já Vám děkuji. Jak jsme psali, máte samozřejmě pravdu. Ani my jsme nemysleli přispěvatele, ale tvůrce, kterých je mnoho. Toto jsou mé chyby a ještě jednou děkuji. Stane se.

 

DOTAZ SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov Sem umístněte svou zprávu : Dobrý večer, mám jednu připomínku. CHtělo by si sednout a odstranit všechny ty zrůdné hrubky i/y, které se na Vašich stránkách vyskytují. Kazí to celkový dojem z Vašich stránek. ODPOVĚĎ Děkujeme za radu. Jistě máte pravdu. Bohužel v takovém množství textů a přispěvatelů se toto může stát. Můžeme zde zveřejnit korespondenci, která proběhla v loňském roce mezi námi a jedním učitelem základní školy a budete žasnout kolik hrubých chyb se v ní vyskytuje. To byl také hlavní důvod, proč nás požádal, abychom jí nepoužily na našich stránkách, my jsme mu v rámci slušnosti vyhověli. Je vidět, že i mistr tesař se častokrát utne.

DOTAZ

 

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 25.11. 2010. v 12:00h.

 

Sem umístněte svou zprávu : prvně co procházím tyto stránky, jsem si všiml jak podrobně a věcně je zde Kácov popsán. jen tak dál, toto má smysl.jěště se pokuste přidat něco tajemna(podzemní chodby,čarodejnice, mysteria) , určitě se něco najde.

 

ODPOVĚĎ: 26.11. 2010 v 21:30h.

 

Děkujeme za námět. Určitě se pokusíme něco objevit, i když není jednoduché informace o Kácovu vyhledávat. Máte-li Vy osobně nějaký námět,článek či pověst, tak nám jej prosím zašlete.

Děkujeme. SPK

 

DOTAZ

PK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 24.7. 2010 v 10,59min


Sem umístněte svou zprávu : Dobrý den. Myslíte, že statistiky jsou pravdivé. Všimla jsem si, že během jednoho dne hlasovalo v prospěch pana Buchala více lidí, než za celý předcházející měsíc dohromady. Není to divné?

ODPOVĚĎ - 25.7. 2010 v 11,05min

Bohužel. Tyto statistiky jsme umístili na naše stránky, abychom objektivně zjistili jaký je současný stav věcí v Kácově. Máte pravdu, musíme přiznat, že skutečně nejsou objektivní. V ten den, o kterém píšete, bylo na stránkách 220 návštěv, což znamená , že tyto stránky byly 220x otevřeny, ale jak vyplývá z podrobných statistik , které jsou k dispozici v editaci stránek, navštívilo je za tento den pouze 7 návštěvníků. Obrázek si udělejte sami. Děkujeme za dotaz SPK.

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 20.7. 2010 v 9,54min

Sem umístněte svou zprávu : Dobrý den. Prosím, aby jste ještě jednou zvážili uzamčení diskusního fóra na vašich stránkách. Děkuji

ODPOVĚĎ - 20.7. 2010 v 17,20min.

Děkujeme za Váš příspěvek. Důvody jsme vysvětlili v předcházejícím dotazu a omlouváme se, že v době Vašeho dotazu, nabyla na našich stránkách ještě zveřejněna odpověď. I Vám přejeme dobrý den. SPK

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov  došlo 20.7. 2010 v 0,58min.

Sem umístněte svou zprávu : Škoda zrušení fóra, byť dočasného (snad). Nevím jak tomu je u Vašeho zprostředkovatele, ale u některých lze zablokovat příspěvky podle IP adresy

ODPOVĚĎ - 20.7. 2010 v 17,15min.

I nám je líto, že jsme museli dočasně přerušit diskusní fórum. Jistě, že jsme mohli zablokovat určitou IP adresu. Bohužel, předpokládáme, že jste toto fórum navštěvoval(a) a proto víte, jakým směrem se diskuse ubírala. Není naší snahou zamezit určité osobě v diskusi. Poslední dva příspěvky, které přišli na adresu jistého podnikatele, a to po zveřejnění rubriky,, Pečovatelská služba v Kácově", kdy diskutující zřejmě pochopili, že vyjádření tohoto pána bylo  smyšlené a účelové, překročili únosnou míru slušnosti. Nejprve jsme odstranili pouze tyto příspěvky, ale bohužel nemůžeme monitorovat tuto diskusi 24 hodin denně a proto jsme pro zamezení podobných vyjádření přistoupili k úplnému zablokování. Nechceme, aby tento pán do budoucna slučoval své případné podnikatelské neúspěchy s těmito stránkami .Zvažujeme odstranění pouze příspěvku onoho pána a celé laviny odpovědí, které tímto příspěvkem spustil, ale o tomto musí rozhodnout celý kolektiv lidí, za těmito stránkami stojících. Ještě jednou děkujeme za pochopení a veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme v této rubrice. Příjemný den a samé slušné lidi ve Vašem okolí přejí SPK.

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 1.7. 2010 v 10,16min.

Sem umístněte svou zprávu : Tak starosta prodává školu? Ono toho už na prodej mnoho není, že?
Opět se prodává "středisko", jedna zpráva horší než druhá. Vzpomínám n dobu, kdy místním rozhlasem zaznělo "...právě jsem se vrátil z Hradu...Kácovu byl vrácen titul městys." V té době jsme měli vše. Ňový majitel "střediska" zvedne doktorům nájmy a Ti odejdou do Čestína, kde si jich váží. Prodáme školu, nastane úbytek žáků a možná že už pak nebude potřeba žádná škola. Zbyde nám už jen kostel a sokolovna.Ubyde kupní síla /děti a pacienti z okolních vesnic/ a ubydou obchody. Co nám zůstane z našeho městysu? Vesnice s rozmlácenou silnicí a megalomanské projekty za miliony korun.. Tak kam nás to pan starosta přivedl? To je ten vzestup, co nám sliboval? Možná, že to vidím až moc černě, možná, že se pan starosta za nás pomodlí a vše bude OK. Jisté však je, že jedině on na tom všem získal. Co nás může ještě zachránit???

ODPOVĚĎ - 1.7. 2010 v 11,45min.

V současné době, se skutečně jedná o odprodeji 1. stupně školy. Nepotvrzená informace hovoří o tom, že kupec pan Šusta od smlovy odstoupil, opakujeme, že tato informace není potvrzená. Jednání starosty a zástupců školy má proběhnout dnes.Co nás může zachránit? Na to je velmi těžké odpovědět. Málokdo si totiž uvědomuje, že bez prodeje dalších nemovitostí, se rozpočet obce stane okamžitě schodkovým, a to v řádech milionů.Udržet současný stav dofinancovávání tak nebude možný. Krušné chvíle pro Kácov teprve nastanou.Bude se muset začít šetřit a obracet každou korunu.Do značných problému se dostane škola, ale pravděpodobně se nebudou moci vyplácet ani finance na různé projekty, a to ani formou spoluúčasti, když se nebude chtět přistoupit k opětovnému zadlužování obce.

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 27.6. 2010 v 23,00min.


Sem umístněte svou zprávu : Teda duchovní cvičení dívek mě pobavilo. Vede to páter a nejnižší věková hranice je 15 let. To snad není ani pravda. Jana

ODPOVĚĎ - 28.6. 2010 v 16,30min.

Milá Jano. Dlouho jsme váhali, jak na tvůj příspěvek reagovat. Jedná se spíše o konstatování a ne o dotaz. Protože, jsme pochopili, že máš zřejmě na mysli fakta, uváděná na stránkách Fatym, rozhodli jsme se ještě jednou k celé problematice vrátit.
Do rubriky ,,Evangelizace národa", jsme proto umístnili článek a vysvětlení, co nás tak znepokojuje.
DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 25.6.2010 v 21,50min.

Sem umístněte svou zprávu : P.s Také jsem se chtěla zeptat, jaký jste měli den. I v tomto případě děkuji za odpoved...........

ODPOVĚĎ - 25.6.2010 v 23,25min.

Děkujeme, celkem příjemný.......................SPK

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov došlo 25.6.2010 v 21,49min.

Sem umístněte svou zprávu : Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda jste se zúčastnili předvolebního gulášku, jakou měl pan starosta náladičku, a jak se vůbec akce vyvedla........Děkuji za odpověd......čekám

ODPOVĚĎ - 25.6.2010 v 23,20min

Děkujeme za dotaz. Tedy ano, několik našich členů se skutečně této akce zúčastnilo, a to v utajení. Jakmile budeme mít jejich komentář, připravíme z této akce reportáž na těchto stránkách. Dobrou noc všem přátelům a kamarádům přejí SPK.

 

DOTAZ

SPK - Spolek přátel a kamarádů - Kácov - došlo 17.6.2010 v 9,57min

Sem umístněte svou zprávu : Dobré stránky, chválím. Jen mě napadlo, jestli by neměl proběhnout v nejbližší době na obci v Kácově audit hospodaření. Nevěřím, že se najde nový starosta, který půjde do funkce aniž by se neinformoval o stavu hospodaření, to je sebevražda, protože později se vše sveze po jeho zádech. Prosím zastupitelstvo, ať se na tím alespoň zamyslí. Děkuji

ODPOVĚĎ - 17.6.2010 v 10,45min

AUDIT proběhl na obci během dubna našli se pouze neformální chyby, jak zaznělo i na veřejné schůzi. Další neveřejné zasedání zastupitelstva je 28.6.2010 v pivovaru. Další audit bude s největší pravděpodobností v měsíci září. Po volbách si nové představenstvo může nechat udělat audit nový.

Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one