Navštivte sezónně otevřenou kavárničku na zámku. Příjemné prostředí,

velká sbírka starých mlýnků na kávu, stálá expozice historických motocyklů.

 

Otevřeno od Velikonoc

18.4. od 16.00 ...

19.4. od 10.00 ...

20.4. od 10.00 ....

21.4. od 13.00... do 17.00

Duben pátky od 17.00 ..

so                od 10.00 ..

ne                od 10 do 17.00

30.4. čarodějnice   od 16.00 ..

Květen taktéž + 1. a 8. od 10.00 - 20.00

Červen kromě pondělků denně od 14.00 do 20.00 so.ne. od 10.00

Červenec, srpen denně kromě pondělků od 10.00 do ..  21.00 

Možnost otevření na objednávku na č. telefonu 603 100089

Další upřesníme podle potřeby.

Kniha autora z Kácova určená čtenářům od osmi let.

Chcete  vědět jak hospodaří Kácov? Chcete si porovnat rozpočet
s ostatními obcemi?

Zajímá Vás kolik se vynakládá na školu, bezpečnost, bydlení?

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (396 | 44%)

KONEČNÉ VÝSLEDKY KTM CROSS COUNTRY

    K O N E Č N É   V Ý S L E D K Y                    
    KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2015                     
                             
    Třída:   E  3                      
                             
Pořadí Kategorie St.číslo Příjmení a jméno Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body
1 E 3 315 Josífek Ondřej Motoklub Vysoké nad Jizerou 22 25 18 25 25 22 25 25 25 212
2 E 3 279 Studnička Václav Enduro klub Semily 16 18 14 22 12 20 22 20 20 164
3 E 3 309 Kava Michal AK Krakonoš Jilemnice 8 15 15 18 14 18 20 12   120
4 E 3 322 Křížek Zdeněk MOTOTIGER.CZ 9 11 10   15 10 13 14 18 100
5 E 3 321 Medek František Motoklub Vysoké nad Jizerou         18 25 R 18 22 83
6 E 3 303 Havlík Jan MX TEAM ZVOLE 13 16 13 16 22         80
7 E 3 314 Kužel Jiří Enduro Český ráj 25   25         22   72
8 E 3 289 Mečíř Petr Motoklub Loukov 1 9 3 14   7 12 6 13 65
9 E 3 313 Vopálka Jiří Motoklub Vysoké nad Jizerou         8 13 14 11 14 60
10 E 3 347 Jirka David AK Krakonoš Jilemnice 20 22       16   R   58
11 E 3 300 Fiala Filip   3       9 14 16 15   57
12 E 3 319 Střihavka Michal HOBLO Team 2 8 11 15 R 1 R 3 16 56
13 E 3 328 Mach Josef Motorsport Chuchelna 6 10 16 20           52
14 E 3 333 Holec Tomáš AK Krakonoš Jilemnice 18 13 8             39
15 E 3 266 Turek Petr Enduro klub Mšeno 7 14 4 13           38
16 E 3 276 Vlk Tomáš Enduro tým ROLIZO 15 20               35
17 E 3 320 Vlk Jakub RP Motomax     7   13 15       35
18 E 3 361 Vlach Petr Enduro klub Semily 1 7     1 2 11 1 11 34
19 E 3 264 Knejp Michal       6   7 9   10   32
20 E 3 307 Balatka Petr Motosport Bozkov         16   15     31
21 E 3 275 Belda Ladislav           11 1 18     30
22 E 3 280 Voňavka Ondřej RT-7 Racing         10 12   8   30
23 E 3 317 Růta Jiří   10             16   26
24 E 3 370 Zeman Martin Enduro klub Semily           11   13   24
25 E 3 278 Gajdůšek Michal Enduro tým ROLIZO 11 12               23
26 E 3 292 Dolenský Martin Autobrado     22             22
27 E 3 360 Teplý Radek EK Opatovice         1 1 10 1 9 22
28 E 3 372 Baudyš Aleš Skrzdrn Kundratice 1       3 5     12 21
29 E 3 252 Tochtar Tomáš CHIBUK RACING         20         20
30 E 3 304 Jokl Lukáš Enduro Team Vysoká     20             20
31 E 3 341 Lepka Martin Yellow House Racing 5   12             17
32 E 3 363 Hlava Zbyněk ml. Motoklub Loukov 1   1   1 3   1 8 15
33 E 3 310 Křívohlavý Václav Dr.K Racing team 14                 14
34 E 3 345 Šeránek František Šefr Racing Team         1 6   7   14
35 E 3 368 Hlava Zbyněk st. Motoklub Loukov 1   1     1   1 10 14
36 E 3 305 Prousek Radim SS AUTO RADIM         R 4   9   13
37 E 3 323 Rampouch Filip Rampa racing 12       R         12
38 E 3 348 Chudoba Petr Účastníci zájezdu 1       1   9 1   12
39 E 3 399 Kuře David HOBLO Team 1   1 R 1 1 R 1 7 12
40 E 3 520 Bubeník Ladislav       9             9
41 E 3 272 Chott Jan Vekra Racing Team Tuklaty           8       8
42 E 3 293 Lichtenberg Martin Motorsport Chuchelna             8     8
43 E 3 270 Plucha Přemysl Skrzdrn Kundratice   6 1             7
44 E 3 311 Kazda Lukáš D.M.Racing 1       2     4   7
45 E 3 335 Lochman Lukáš BB Team     R   4 1   2   7
46 E 3 254 Miloševič Michal           1     5   6
47 E 3 299 Turek Jaroslav Enduro klub Mšeno         6         6
48 E 3 288 Dubský Zdeněk Hřéba Team     5             5
49 E 3 291 Pokorný Martin Účastníci zájezdu 1   1   1 1   1   5
50 E 3 331 Beneš Tomáš Guru Belda Team         5 R       5
51 E 3 277 Nosek Radim   4                 4
52 E 3 344 Žemba Lukáš Enduro Martinice 1   2         1   4
53 E 3 306 Pačesný Oldřich SS AUTO RADIM         1 1   1   3
54 E 3 268 Knejp Pavel             1   1   2
55 E 3 375 Hovorka Štěpán CHIBUK RACING 1       1         2
56 E 3 377 Marek Petr Guru Belda Team         1 1       2
57 E 3 251 Pokorný Karel CHIBUK RACING         1         1
58 E 3 261 Kordík Ladislav             1       1
59 E 3 271 Zouharová Iveta P.L.Z.I.           1   R   1
60 E 3 282 Holeček Jakub Dolany MX team           1       1
61 E 3 287 Martinec Tomáš Hřéba Team     1             1
62 E 3 308 Novotný Jirka Guru Belda Team           1       1
63 E 3 355 Tratina Jiří             1       1
64 E 3 388 Klír Stanislav Dolany MX team           1       1
  E 3 255 Krejza Petr             R       0
  E 3 258 Halama Jiří Enduro klub Semily               R   0
  E 3 324 Hajlek Jonáš Motosport Lhotka           R       0
  E 3 397 Špatina Tomáš Motoklub Liberec D                 0
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one